Aj keď sú niektoré veci naozaj veľmi ťažké na pochopenie, v konečnom dôsledku si vždy musíte uvedomiť, že všetko, čo sa deje, sa deje z nejakého dôvodu a aj keď sa vám to nezdá, nakoniec to predsa len budete vy, kto sa s tým všetkým bude musieť vyrovnať. Nech sa deje čokoľvek, vo vašom živote budú vždy momenty, v ktorých si budete hovoriť, čo je pre vás naozaj dôležité a čo môžete odsunúť na druhú koľaj, no aj tak vám bude jasné, že všetko, čo ste robili, sa dialo z nejakého dôvodu. Verte tomu, že na to proste prídete, nech sa deje čokoľvek. A aj keď to pre vás príde možno zvláštne, nakoniec vždy zistíte, že všetky veci sú naozaj priam dokonalé.

potahové látky
 
Výborné veci, s ktorými ste chceli vždy pracovať, sa vyvíjajú jednoducho postupne a nemôžete sa tváriť, že to nejde, keď sa vám to jednoducho nezdá a máte pocit, že ste niečo urobili nesprávne, poprípade naozaj veľmi zle. Musíte rátať s tým, že vždy, keď máte pocit, že ste niečo pokašľali, môžete urobiť krok dozadu a zmeniť všetko, o čom ste si naozaj mysleli, že nie je pre vás. Možno budete veľmi prekvapený z toho, čo zistíte a čo pre vás bude to najzaujímavejšie zistenie. Niekedy jednoducho stačí veľmi, ale skutočne veľmi málo. Teraz už ide len o to, aby ste vedeli, na čo môžete využiť potahove latky. Lebo viete, ono to nie je len tak, ako by ste si mysleli. Nakoniec to bude niečo, s čím proste budete musieť pracovať preto, lebo na tom záleží.

látky
 
Keď raz na niečom záleží, určite vám je jasné, že viete urobiť viac. A aj keď to nie sú veci, s ktorými by ste rátali, vždy môžete byť rozhodnutý o tom, čo robíte, čo je pre vás dôležité a okrem toho ešte niečo. Vždy si môžete byť na istom, že veci, pre ktoré ste sa rozhodli, sú naozaj niečím, https://webslovnik.zoznam.sk/slovensko-anglicky/oh%25C3%25A1%25C5%2588a%25C5%25A5-sa-nie%25C4%258D%25C3%25ADm- na čo sa môžete na sto percent spoľahnúť. A je jasné, že to nie je niečo, čo by bola samozrejmosť, práve naopak. Takže, teraz už je to vážne len a len na vás. Čo si vyberiete? Čo pre vás bude to naj?