Jednoducho je jasné, že sme skutočne úplné protiklady. Ale už dávno neplatí to, že len chlapi chodia do posilňovne. Cvičenie sa v poslednej dobe stalo neskutočne populárne, niektorým ľuďom sa tomu už nechce veriť. Občas sú tým ľudia totálne posadnutí, no veríme tomu, že väčšina z nich to robí len preto, aby svojmu telu dopriali poriadny pohyb. Prečo posilňujú a športujú chlapi, to je nám všetkým jasné. Ale aké dôvody k tomu vlastne majú ženy?

divoženka
 
CHCEME MAŤ PERFEKTNÚ POSTAVU
Je jasné, že toto je prvý a asi ten najhlavnejší dôvod, prečo žena vôbec začne s cvičením. Samozrejme, že ženy chcú mať perfektné zadky a ploché bruchá. Práve preto väčšina začína s behom a neskôr aj si posilňovaním. Väčšinou to začína ako rozhodnutie, že chceme schudnúť. Ale postupne, ako to pokračuje, chceme byť stále štíhlejšie a chceme stále vyzerať lepšie a lepšie. Musíme si dávať veľký pozor na to, aby sme to postupom času nezačali skutočne veľmi preháňať.
 
ROBÍME TO PRE NAŠE ZDRAVIE
Mnohé ženy to nerobia preto, lebo chcú byť krásne. Ale jednoducho preto, lebo majú málo pohybu a chcú byť zdravé. Pohyb predsa zdravý naozaj je a to je fakt, ktorý nemôžete poprieť. Je preto jasné, že je k životu veľmi potrebný a žienky to aj veľmi dobre vedia. Vtedy však väčšina z nás nevolí posilňovňu, ale skôr dlhé prechádzky či beh. Každá si zvolí to, čo je pre ňu sympatické.

tulipány
 
PRETOŽE NÁS TO PROSTE BAVÍ
Potom je tu tá skupina žien, ktorá to nerobí kvôli vzhľadu a ani kvôli svojmu zdraviu. Robia to jednoducho preto, lebo ich to neskutočne baví. Sú to športovkyne telom a aj dušou, a preto si nevedia svoj deň predstaviť bez pohybu. Vtedy sa šport proste stáva koníčkom, ktorý budete milovať úplne najviac na celom svete. Nestáva sa povinnosťou. A to je základ. Toho by ste sa mali držať úplne pri všetkom, čo robíte. A samozrejme, nikdy sa toho nevzdávajte.