Stáva sa čoraz častejším rozhodnutie, kedy vo svojej kancelárii, ale dnes už aj v bežnom rodinnom dome volíme z hľadiska dverí modernejšie, estetickejšie a praktickejšie alternatívy. K ním sa rozhodne radia sklenené dvere posuvné LMmont.  Typ dverí vyrobených zo skla a s posuvným systémom otvárania musí našim priestorom rozhodne priniesť originálne stránky, čo je v podstate jasné už z prvého dojmu.

Sklenené dvere. odraz

V stručnosti tieto vlastnosti môžeme zhrnúť ako kombináciu trendového dizajnu spolu s funkčnosťou a pravidelným praktickým využitím.

Z funkčného hľadiska dokážu tieto dvere nájsť využitie najmä tam, kde sa stretávate s nedostatkom miesta. V miestnosti, v ktorej chcete ušetriť miestom, ako sa len dá. A práve voľba posuvných dverí je tou správno cestou, ktorá vás v žiadnom smere neobmedzí, skôr naopak. Konečne vám vznikne voľnejší priestor, pričom svoju úlohu tu zohráva aj sklenené prevedenie, ktoré má tendenciu opticky zväčšiť priestor a takisto mu dopriať prirodzený prísun svetla.

Dve ženy, kancelária, sklenené dvere

  • Aj napriek tomu, že priestor bude viditeľne oddelený, nebudeme tu bojovať s tmavou, stiesnenou a vydýchanou atmosférou. Navyše nám vznikne miesto navyše, ktoré získame tým, že nebudeme využívať klasické krídlové otváranie dverí.
  • Je síce nutné myslieť na bočný priestor k ich zasúvaniu, ale v skutku môžete získať široké dvere, ktorých otváranie následne zaberie len minimum miesta.

Otvorené dvere, biele

Výhody posuvného systému otvárania tak máme v stručnosti zmapované, no špeciálnu zmienku si pýta tiež originálny materiál, z akého sú vyrábané, teda sklo.

  • Má tendenciu opticky zväčšovať časť interiéru a prepúšťať do nej prirodzené svetlo. Rovnako pôsobí veľmi estetickým a moderným dojmom. Takýto typ dverí je tak možné využiť aj v miestnosti, v ktorej chýbajú okná, kedy vďaka sklu našťastie nemusíme počítať s neželaným tmavým efektom.