Vynálezom dnešnej doby sú okrem iného určite aj led žiarovky. Sú používané ako v interiéri, tak i v exteriéri a hodia sa naozaj všade. Dokonale osviežia vzhľad vašej domácnosti Okrem množstva výhod, ktoré ušetria vašu peňaženku a aj životné prostredie ponúkajú aj moderný a luxusný dizajn pre každú domácnosť. Ak zvažujete kúpu led svetiel, ktoré nahradia klasické žiarovky, v dnešnom článku vám povieme o výhodách týchto žiaroviek. Jednou z najvýznamnejších výhod je šetrnosť. Oproti klasickým žiarovkám sú ledky omnoho šetrnejšia, a teda vás vyjdú lacnejšie. Neobsahujú ani nebezpečné toxické látky ako napríklad ortuť, ktoré by mohli po uplynutí životnosti znečisťovať prírody a vpúšťať do zeme toxíny. Ďalšou obrovskou výhodou je aj fakt, že led žiarovky neprodukujú teplo, ale čisto iba svetlo. Je to výhoda, pretože v prípade, že žiarovka praskne, nemusíte dlho čakať kým vychladne, no môže sa vymeniť hneď. Okrem spomínaných výhod však tieto osvetlenia ponúkajú moderný dizajn a dodajú vám domov príjemnú energiu.

led-ziarovky_ispt869

V prípade, že vás táto ponuka zaujala, neváhajte a navštívte náš web, kde nájdete žiarovky s rôznymi typmi pätíc. Ponúkame žiarovky s rôznou farbou svetla, ktorá závisí od vášho výberu, či chcete studenú bielu do izieb, kde sa treba sústrediť, pracovať či učiť sa, alebo teplú bielu do miestností s útulnou a pokojnou oddychovou atmosférou. Ak však radi volíte zlatú strednú cestu, kúpte si žiarovku s neutrálnou farbou, teda niečo medzi teplou a studenou bielou.

594208

Okrem rozličných farieb si u nás môžete zakúpiť aj kompletné sady RGB led pásikov, ktoré svietia farebne podľa vášho výberu. V sade nájdete led pás, ovládač a špeciálny adaptér. Cena jednej takejto sady je v priemere za 30 eur. Za klasické led žiarovky u nás ale zaplatíte asi 2,50 eur, no samozrejme, že cena závisí od rôznych parametrov, ktoré si treba pred kúpou pozrieť.