Spravte si očistu
Ak si myslíte, že ste vykročili naozaj nesprávnou nohou do nového roka, určite sa ničoho neobávajte! Všetko je v poriadku, stačí ak si nájdete kúsok času na seba a trošku si budete spytovať svoje svedomie. Skúste sa opýtať samej sebe čo je pre vás dôležité? Aké sú vaše skutočné ciele a priority. Ak si myslíte, že rozprávať sa sama so sebou je bláznivé, tak ste na omyle. Ak nevypočujete samú seba, môžete sa protiviť samej sebe a to už v poriadku nebude.Úžasný relax.jpg
Ako sa rozprávať sama so sebou?
Tak táto otázka je naozaj bláznivá, ale nie je nemožné rozprávať sa so samou sebou. Jednoducho si klaďte otázky, na ktoré si aj sama odpoviete. Nie je to nič ťažké, čo by ste nezvládli. Spýtajte sa samej sebe napríklad, či ste šťastná so svojím životom. Či sa vám páči váš život, ktorý vediete a je jedno či ste single alebo šťastne zadaná. Po pravde láska vie tiež pekne vaše vnútorné ja rozbúriť a vy tak väčšinou bojujete so sebou a vnútorným JA.
Skúste svoj mobil odložiť aspoň na hodinu v režime off
Mobilný telefón môže tiež ovplyvniť vaše vnútorné JA. Jednoducho si svoj mobilný telefón vypnite a odložte ho tak, aby ste sa nad ním nerozptyľovali. Len vtedy sa budete vedieť sústrediť a zamyslieť sa poriadne nad sebou.
Jednoducho si zatvorte oči a buďte ticho
Pokoj, kľud, ticho.. tak toto je jedna z najlepších metód, ako nájsť samú seba. Ak si sadnete do pohodlného kresla a zavriete oči a všetko na vôkol bude vypnuté ako napríklad televízia, rádio a iná hlučná elektronika, ponoríte sa do úplného ticha. Sila je skrytá v pokoji.  Príprava na relax.jpg
Spravte si v kúpeľni relaxačný kútik
Napustite si vaňu horúcou vodou, pridajte do vody esenciálne oleje, ktoré dokonale dotvoria relaxačnú atmosféru. Kľudne si pustite nejakú hudbu, ktorá vám môže znieť v jemnom tóne. Pripravíte si pohárik s kvalitným vínom. Ľahnite si do horúcej vody, dajte si jeden glg vínka a zavrite oči. Proste sa nechajte viesť tónom hudby a relaxujte.