Máte predstavu o tom, ako to vyzerá v šatni striptízového podniku alebo napríklad na sexpriváte pred príchodom klienta, či aké sú sex ponuky Martin? Ako v súkromí fungujú striptérky a “spoločníčky”? A chcete ju mať? Dobre si rozmyslite odpoveď. Ak ste zvedavou ženskou, prečo nie. Ale ak ste potenciálnym alebo už aj reálnym klientom… Naozaj by som to poriadne zvážila.
Život v striptízovom a “nočnom masážnom” klube sa dá nazvať zábavným parkom pre pánov. Je tam kopec zábavy, svetiel, fantázie. No z pohľadu zamestnancov je tam aj kopa menej príjemných vecí. A to nielen pre dievčatá, ale aj pre obsluhu, majiteľov a ochranku. Všetci títo ľudia musia investovať svoj čas, energiu a pevné nervy do toho, aby sa hostia mohli zabávať. Tu je zopár vecí, o ktorých málokto tuší, ale ktoré sa naozaj dejú.
“Dá sa dohodnúť aj niečo viac”?

selfie-vip-spolocnicka

Táto otázka je na bežnom poriadku nie iba v striptízovom klube, ale aj (a vlastne najmä) na súkromných vystúpeniach tanečníc. Napr. na privátnych oslavách v súkromí. Čo si budeme navrávať: nájdu sa aj striptérky, ktoré si za € 10 nechajú vopchať prsty dovnútra. A za plus-mínus € 30 rady ktorémukoľvek chlapovi vyfajčia. Našťastie pre tanečný biznis nie je takých dievčat až tak veľa. Väčšinou sa klienti stretnú so zápornou odpoveďou na takúto otázku. V prvom rade striptérky sú dievčatá na show, na zábavu. Nie sú tu od toho, aby detailne predvádzali svoje reprodukčné orgány či poskytovali ešte niečo viac.

luxusná spoločníčka

Súkromný život striptérok a kuriev je úplne obyčajný
Väčšinou sa každá venuje svojej rodine, deťom, priateľovi, manželovi, domácnosti, nákupom. Človeku, ktorý trávi niekoľko dní v týždni v žiare do červena tónovaných svetiel a počúva monológy klientov, ani nenapadne ísť počas svojho voľna niekam von. Samozrejme, sú aj mladé žubrienky, čo tancujú v kluboch alebo rozťahujú stehná na privátoch či v bordeloch a počas ich voľna nehrozí, aby sedeli doma. Ale momentálne je reč o striptérkach a “spoločníčkach”, ktoré toho majú naozaj dosť a v rámci svojho voľna si užívajú posteľ, telku a oddych.
Ak by sa dalo zrátať, koľko eur investovali všetky striptérky v jednom klube alebo všetky prostitútky v jednom “bordeli” do mejkapu, oblečenia, platformových topánok, spodnej sexi bielizne, nadpojených vlasov a podobných nie najlacnejších vecí, tak s touto sumou by sme vedeli konkurovať štátnemu rozpočtu. Okej – to je, samozrejme, tvrdenie výrazne prehnané. Ale ide o naozaj neuveriteľné “pálky”, koľko stoja rôzne špecializované a viac menej nevyhnutné striptérske a kurvičkovské vecičky.

spoločníčka4

Mnohé striptérky a kurvy majú priateľa či manžela
Áno, nájdu sa aj extrémne a až nepochopiteľne tolerantní chlapi, ktorí chápu, že striptérky nerobia nič “až také zlé”. Rovnako ako sa nájdu muži, ktorí nechcú nič (alebo nie priveľa) vedieť o tom, čím sa ich partnerka v skutočnosti živí. A nájdu sa aj takí, ktorí sú schopní sedieť na sexpriváte v kuchyni, zatiaľ čo ich polovička, hrdiaca sa čerstvo sa lesknúcim snubným prsteňom, šuká za prachy vo vedľajšej izbe. 
“Doláre”, ktoré vo väčšine tanečných klubov dostanú ich návštevníci pri vstupe do podniku na to, aby ich mohli dievčatám dávať za nohavičky, nie sú skutočnými dolármi. Brať si ich domov nemá význam – žiadna banka ich za eurá nevymení. Mimochodom: keď už ich dávaš striptérke, netvár sa, že jej dávaš päťstovku. Pre dotyčnú má jeden takýto klubový dolár spravidla hodnotu päťdesiatich centov. Takže nie, nezachránil si jej život tým, že si jej strčili tri doláre za gatky. Maximálne si jej prispeli na lístok na rannú električku domov.
Fakt, že niektoré striptérky či prostitútky zarábajú niekoľko tisíc eur mesačne nie je hoden toho, aby sme im závideli. Práca v noci si vyberá svoju daň a tie peniaze sú naozaj vydreté. Zarobiť prvú tisícku stojí veľkú drinu. Striptérky sa točia okolo tyče celú noc, majú obuté vysoké topánky, veľakrát už ledva stoja na nohách. Ale prosto: keď sú ľudia, ony musia ísť tancovať. Nepíšuc o tom, keď príde o 23:00 návštevník, ktorý si kúpi 5 dolárov a sedí do rána bieleho pri dvoch pivách. Samozrejme, tancovaním pri tyči to pre tanečnicu iba začína.

spoločníčka

Striptérky musia za klientom prísť a nahovoriť ho na drink
Až z toho majú peniaze. Alebo ešte lepšie z tanca, za ktorý majú konečne slušne zaplatené. Takže fakt, že sa tam točia celú noc, ešte nič neznamená. Ak klient “nepustí perie”, baba tancuje len za zmienené doláre, ktoré majú samé osebe pomerne smiešnu hodnotu.
Striptízový klub nezaujíma, kto si, nezaujíma ho, koľko peňazí máš vo vrecku. Ak sa chováš ako prasa, tak prasaťom si a striptérky k tebe nepôjdu. Jasné, dievčatá sú rady, ak chytia “koreňa”, čo ako blázon platí drahé sekty. Ale nedajú sa do reči s úplne každým hulvátom. Ak nevieš kontrolovať tvoje chovanie, môžeš mať “lóve”, koľko chceš. Tanečnice sa na teba často aj tak vykašlú. Samozrejme, aj tu sa nájdu čubky, ktorým je jedno, ako sa chováš a nechajú zo seba robiť handru. Pretože im zasvietia očká nad tvojou peňaženkou. Také len treba chvíľu hľadať.
Mnohé striptérky, kurvy sú v podstate chytrejšie ako niektorí klienti. Nie je nemožné * nájsť kočku, ktorá ma titul pred menom, za menom a pomaly aj medzi menom. Ale, jednoducho, keď sa s ňou ty bavíš ako škôlkár, prečo by ona mala prejavovať svoj intelekt a baviť sa s tebou o psychológii či na ešte náročnejšiu tému. Tieto baby iba mávnu nad tým rukou a bavia sa s tebou na takej úrovni, na akú si sa postavil ty sám.
Striptérky a “spoločníčky” poznajú dve reakcie, keď prezradia, čo robia. Je to buď to obrovské zhrozenie, ale kamuflované výrazom, že je to v pohode – alebo je to len to obrovské zhrozenie. Ver či nie: tým babám je úplne ukradnuté, čo si kto o nich myslí.
Až do momentu, kedy zatúžia vydať sa.

masáž

Dievčatá v tanečných kluboch sú platené za to, aby s klientmi pili. V niektorých lokáloch je síce možnosť nealkoholických drinkov, ale vo väčšine prípadov platí: čím drahšie šampanské, tým viac peňazí pre striptérky. Zostáva preto len čudovať sa dievčatám, ktoré pijú aj mimo toho počas práce, čím sa myslí pitie alkoholu zadarmo alebo dokonca za vlastné peniaze.
Piť s klientmi striptérky v kluboch a kurvy v “salónoch” jednoducho “musia”
Ak chcú zarobiť. Súdiť ich za to, že idú domov z práce opité je ako súdiť pekárov, že ide z práce bieli od múky.
V šatni pre baby a v izbách, do ktorých zákazníci nemajú prístup, je permanentný bordel. Zaujímavosťou na tomto je, že každá naň nadáva a zároveň prisahá, že ona ho neurobila. Ktovie, kto ho teda robí? A keď už sme pri tej šatni striptízového podniku: ver, že ráno po práci je tam často podstatne lepšia show ako v samotnom bare. O toto sú ale klienti ukrátení, keďže sem majú vstup len dievčatá a ostatní zamestnanci.